Pürüzsüz Bir Cilde Sahip Olmak Artık Çok Kolay

Pürüzsüz Bir Cilde Sahip Olmak Artık Çok Kolay

Günümüzde , kadınların en çok önem verdikleri ciltlerinin pürüzsüz olması. Bunu için bir çok yöntem denerler. Bazen bu yöntemler işe yarar bazen de ciltlerine oldukça zarar vererek doktor kontrolünde bu zararı tedavi etmek zorunda kalırlar. Uzman estetisyen Sevim Alın kadınların derdine çare olacak yeni bir maske yöntemi hakkında bilgi verdi.

Peki Bu Maske Nedir ?

Uzman estetiysen Sevim Alın bu maskenin ‘  led maskesi ‘ olduğunu açıkladı. Bu maske ; bir anti-aging ( yaşlılığa karşı ) uygulamasıdır. Adı , ışık yayan diod anlamına gelen Lighting Eiting Diode kelimelerinin kısaltmalarından oluşmuştur. Ciltte oluşan bir çok soruna karşı başarılı olarak uygulanmaktadır.

Ne Kadar Güvenli ?

Her yaş grubuna uygulanabileceği üzerine sağlık açısından da bir zararı olmadığı belirtilmiştir. Klinikler de uygulanan bu maske seans esnasında hiçbir radyasyon etkisine rastlanmadığı ve sadece epilepsi hastalarına uygulanmadığının altı çizilerek söylendi.

Bir diğer merak edilen konu ise bu maskenin hangi alanlarda ve ne kadar süreyle kullanıldığı. Led maske haftada 2 kez yapılıyor ve ortalama 20 dakika sürüyor. Yapılan ilk seanslardan sonra bile gözle görülebilecek derecede olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Hangi Alanlarda Uygulanmaktadır ?

Geç kızlarda en çok görülen cilt problemi sivilce ve aknelerdir. Led maske sayesinde bu promblemi çözmek mümkün.

Yaş ilerledikçe ortaya çıkan kırışıklıklıklarda da led maske uygulaması yapılabiliyor.

Yaş ilerledikçe ortaya çıkan yaşlılık lekelerinde de led maskesi uygulanabilir.

Sedef hastalığında ortaya çıkan kırmızı yaralarına çözüm olarak da uygulanabiliyor.

Ciltte meydana gelen aşırı ödem ve şişkinlik belirtilerinde de  uygulanabiliyor.

Kan dolaşımını hızlandırmak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak içinde led maske uygulabilmektedir.

 

 

 

Paylaş
Önceki İçerikWhatsapp’ın Pek Bilmediğimiz Yönleri
Sonraki İçerikİnsan Gözüne Gece Görüşü Kazandırıldı
Zeliha BAYANSU
1998 yılında Mersinde dünyaya gelen Zeliha BAYANSU 4 çocuklu Aslen Şanlıurfalı bir ailenin ortanca çocuğudur. İlkokul , ortaokul ve lise öğrenimini Mersin'de tamamlayan Zeliha Bayansu şuanda Düzce Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümünde eğitim almaktadır.