Kaybedenler Kulübü Yolda

Kaybedenler Kulübü Yolda

TMC filmin yapımcılığını üstlendiği efsane film Kaybedenler Kulübü 2011 de vizyona girmişti. Milyonları kendine hayran bırakan muhteşem filmin baş rollerini paylaşan Nejat İşler ve Yiğit Özşener‘ in oyunculukları ve filmde ki karakterleri izleyenleri büyülemişti. İki radyocu yakın arkadaş olan Kaan ve Mete’ nin hayatının ele alındığı filmde, bir an bile sıkılmadan izlediğimiz çoğu zaman keşke bizde onlar gibi olabilseydik dediğimiz doğrudur. Bu muhteşem filmin devamını bekleyen hayranlarının gözleri aydın olsun diyelim. Çekimlere başlayan ‘Kaybedenler Kulübü Yolda’ yakında izleyicilerle buluşacak. Hadi biraz felsefik Film nasıldı hatırlayalım.

Kaybedenler Kulübü Yolda

Serinin İlk Filmini Hatırlayalım

Film, Bağımsız ve alternatif kitaplarıyla tanınan bir yayın evinin sahibi Kaan ve Kadıköy’ de bar işleten, sağlam bir Efemera ve plak kolleksiyoneri olan Mete, 90’lı yıllarda sanki karşılıklı rahat bir sohbet ediyorlarmış ve kimselerin de bunu dinlediğinden haberi yokmuş gibi bir radyo programı sunuyorlardır.
Her gün farklı farklı kadınlarla takılan Kaan, barda tanıştığı Zeynep’de aradığı aşkı bulduğunda bu aşka tutkuyla başlanır. Hem de ikilinin arasındaki farklı hayat görüşlerine rağmen. Bu arada toplumun farklı kesimlerinden insanları bir araya getirerek adeta bir ‘ortak mahalle’ de buluşturan Kaybedenler Kulübü radyo programı adı altında doğmuştur. Kendi yalnızlıklarıyla bile alay eden, hayatın kıyısında yaşayan ve sisteme her gün baş kaldırıp isyan eden Kaan ve Mete’nin renkli hayatlarını yansıtan programın müdavimleri, Kaybedenler Kulübü’nün üyeleri ve sıkı takipçileridir artık.

Kaybedenlerin Hayatı

İki arkadaş olan Kaan ve Mete, filmin adının aksine aslında kaybetmeyen hayatı kendi doğrularıyla yaşayan, temel ihtiyaçlarından ziyadesini dert etmeyen modern toplum insanının doğumundan ölümüne kadar her şeyin standarda bağlandığı rutine dönüştüğü bir ortamda, kalabalıklar içindeki yalnızlığın durumunu bize anlatmışlar.

Kaybedenler Kulübü Yolda

 

Nejat İşler ve Yiğit Özşener Tekrar Bir Arada

Bu kez ‘Kaybedenler Kulübü Yolda’ adıyla çekilecek filmi Mehmet Ada Öztekin yönetecek. TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği sinema filminde iki radyocu yakın arkadaş olan Kaan ve Mete’ye yine Nejat İşler ile Yiğit Özşener hayat verecek. İlk serinin devamı Kaybedenler kulübü yolda izleyicilerini fazlasıyla heyecanlandırmış durumda.

Serinin Devamı ” Kaybedenler Kulübü Yolda ” nın Konusu

Kaan ve Mete Olimpos’ tda, kalabalık bir Kadıköy grubuyla yaptıkları eğlenceli tatilin sonunda, motorlarıyla İstanbul’ a doğru yola çıkarlar. İstanbul’ a doğru ilerlerken, hayat onlara ve bize yolun, yolculukların ve ilişkilerin hiçbir zaman planlandığı gibi ilerlemediğini, bir kez daha ve oldukça sert bir biçimde gösterecektir.

Kaybedenler Kulübü Yolda

Sinema Kategorisinde ki Diğer Haberler İçin Tıklayınız