Arif V 216 İzlenme Rekorları Kırdı

Arif V 216 İzlenme Rekorları Kırdı

Usta Komedyen  Cem Yılmaz’ın  usta oyunculuğuyla herkesin kalbinde farklı bir yere sahip olduğunu bilmekteyiz. Usta komedyenin 5 ocakta vizyona giren Arif V 216 filmi çok kısa zamanda izlenme rekorları kırdı. Gişelerin tıklım tıklım yapan filmin dudak uçaklatan izlenme rekoru .

Arif V 216 Kimler Yer Aldı ?

Arif V 216, Nu Look ve Cem Yılmaz Fikir Sanat yapımcılığında 5 Ocak 2018 tarihinde vizyona girdi. Görüntü yönetmenliğini Jean Paul Seresin’in üstlendiği filmde Cem Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz ,Seda Bakan , Özkan Uğur, Ahu Yağıt, Tuba Ünsal, Mustafa Sandal ve Türk sinemasının efsane ismi Ediz Hun’un da aralarında olduğu birçok Ünlü rol alıyor. Senaryosunu Cem Yılmaz’ın yazdığı, yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün yaptığı Arif V 216, vizyona girdiği 5 Ocak tarihinde ve 6 Ocak’ta kapalı gişe oynadı.

İzlenme Rekorları

Arif V 216, ilk 3 günde ise toplam 1 milyon 331 bin 691 kişi tarafından izlenerek Türk sinema tarihinde Ocak ayında en iyi açılış yapan film oldu. Cem Yılmaz, Twitter adresinden filmin bir haftada kaç kişi tarafından izlendiğini açıkladı. Buna göre, Arif V 216, bir haftada 2 milyon 92 bin tarafından izlendi.

 

Paylaş
Önceki İçerikKanser Hakkında Yanlış Bilinenler
Sonraki İçerik2030 Yılından Gelen Zaman Yolcusu
Zeliha BAYANSU
1998 yılında Mersinde dünyaya gelen Zeliha BAYANSU 4 çocuklu Aslen Şanlıurfalı bir ailenin ortanca çocuğudur. İlkokul , ortaokul ve lise öğrenimini Mersin'de tamamlayan Zeliha Bayansu şuanda Düzce Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümünde eğitim almaktadır.